Įsivaizduokite

Jūs sutinkate nepažįstamą žmogų, kuris paima Jus už rankos, žiūri jums į akis ir žino Jūsų praeitį, Jūsų dabartį ir netgi įžvelgia i Jūsų ateitį.
Žmogus, žinantis ir suprantantis Jūsų mintis.PATIRK KAŽKĄ NEĮPRASTO

Patirkite kažką neįprasto

DAUGIAU NEI DEŠIMTMETĮ TOBULINTĄ PROGRAMĄ, PAKERĖJUSIĄ ŽIŪROVUS NE TIK LIETUVOJE, BET IR PASAULYJE, IŠVYSTI GALITE IR JŪS!

Jis žino, ką šią akimirką galvojate. Jis gali nupasakoti Jūsų ateitį ir patikrinti, ar tikrai turite gerą nuojautą. Jis viską daro taip profesionaliai, kad suprasti, kaip tai iš tiesų vyksta, tiesiog neįmanoma. Tūkstančiai darbo valandų, nesuskaičiuojamas akimirkų kiekis treniruojantis, šimtai išmėginimų konkursuose, ilgiausiai netilstantys publikos aplodismentai – visa tai sukūrė unikalų žmogų, savo srities virtuozą, Nicholą Kin.

Tai analogų neturintis interaktyvusis pasirodymas Jums!

DAUGIAU

TAPK SAVO GYVENIMO BURTININKU!

Šiame labai asmeniškame procese Nicholas Kin transformuoja žmonių vidų, įtampą ir sunkumo jausmą paversdamas lengvumu ir šviesa.

Šioje sesijoje Nicholas Kin žaismingai veda jus į savo pačių stebuklų šalį. Čia gimsta nauji įsitikinimai ir atsisakoma senųjų, čia Jūs patiriate transformaciją, kuri pažadina jumyse glūdinčią jėgą, pasitikėjimą ir džiaugsmą. Čia atsakoma į svarbius gyvenimo klausimus, panaikinamos klaidingos nuostatos, gyvenimas tampa harmoningas ir atrandamas tikėjimas, kad viskas yra įmanoma.

Susikurkite savo asmeninę realybę, naują savo gyvenimo viziją.

PLAČIAU


Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama akimirka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com