JŪS TURITE TAI PAMATYTI, KAD TUO PATIKĖTIĮSITIKINK PATS

Apsilankiusieji analogų neturinčiame mentalisto Nicholo Kin pasirodyme tvirtina, kad oda šiurpsta nuo išgyvenimų, o protas be poilsio, tačiau ir be rezultato, bando suvokti tai, ką regi akys. Kiekvienas Nicholo pasirodymas yra unikalus, kaip ir žiūrovas, kuris jį stebi. Tai yra nepamirštama akimirka, kurią Nicholas dovanoja Jums.

VISKAS - Tik Jūsų Vaizduotei

Išskirtinis pasirodymas, atnešiantis stebuklą į jūsų gyvenimą.  "Šis pasirodymas yra skirtas paslaptingumui ir Jūsų nuostabai. Mane be galo žavi ieškojimas to, ką mes galime iš tikrųjų vadinti Magija. Šiuo pasirodymu aš noriu pasidalinti su Jumis savo Stebuklinga istorija ir perkelti Jus į paslaptingą bei mistinį pasaulį, kur viskas yra įmanoma."

Įsivaizduokite: Jūs sutinkate nepažįstamą žmogų, kuris paima Jus už rankos, žiūri į akis ir žino Jūsų praeitį, dabartį ir netgi įžvelgia ateitį.

Tai analogų neturintis interaktyvus pasirodymas, skirtas būtent Jums. Jūs ne tik stebėsite pasirodymą - Jūs tapsite jo neatsiejama dalimi!  "Pasirodymo pagrindinė dalis yra žiūrovas, būtent Jis ir yra viso šio šou branduolys."
Prisilieskite ir Jūs prie paslaptingo bei mistinio pasaulio, kurį Jums dovanoja Nicholas Kin.

PATIRK TAI PATS!KAMERINIS PASIRODYMAS

Nicholas Kin jaučiasi kaip namuose ir didelėse pasaulio scenose, ir pasirodydamas per televiziją. Savo įgūdžiais jis taip pat dalinasi ir mažesnėse grupėse. Savo „Kameriniuose pasirodymuose“ jis suteikia ypatingą atmosferą nuostabiam mistikos ir magijos pasauliui, kurį Jūs galite stebėti iš arti.

Šis pasirodymas yra ypatingas tuo, kad viskas vyksta prieš Jūsų akis. Jaukioje aplinkoje Nicholas Kin stebina pasirodymo dalyvius savo paslaptingu žaidimu su jų realybe. Jis užtemdo ribas tarp erdvės ir laiko, tarp iliuzijų pasaulio ir tikrovės bei sukuria ypatingą atmosfera, kurioje gali įvykti maži ar dideli stebuklai.

"Kamerinis pasirodymas" yra kvietimas palikti kasdienį gyvenimą ir naujomis akimis pamatyti savo pasaulį.
Jei esate suintriguoti ir šie žodžiai sužadino Jūsų smalsumą, nedvejokite ir rezervuokite Nicholą Kin artimiausiai savo šventei.


KAIP SUSISIEKTI?

Virtualus Mistikos Séansas

Tai Virtualus - Interaktyvus pasirodymas kuriame persipina iliuzijos menas, mistika bei filosofija. Jus galėsite stebėti ir dalyvauti pasirodyme bet kurioje pasaulio vietoje. Tiesiogine pasirodymo transliacija vyksta unikalioje „vintage“ stiliaus studijoje. Kur Jus ir Jūsų artimieji bus visiškai pasinėrę į „Užburiančia“ atmosfera patogiai savo namuose! Kiekvieną Nicholo Kin paruoštą demonstracija yra kruopščiai apgalvota ir perimta iš jo gyvojo pasirodymo ‘Live Show’, viską ką Jūs matote Virtualiame pasaulyje tai galite pamatysite ir gyvai!

Šis pasirodymo formatas paprastai trunka apie 30 min. Bet pagal Jūsų poreikti tai gali būti 15 min. | 30 min. | arba 45 min. 30 min. Yra idealiausia trukmė tokio tipo pasirodymui. Jūsų mintis bus perskaitytos, pamatysite beprotišką bei kitokia „magiją“ (kurią padėsite įgyvendinti). Tai Visiškai unikali patirtis.


PRISIJUNK DABAR


Kontaktai

Jei ir Jūs norite savo šventę paversti
nepamirštama akimirka, teiraukitės:
+370 628 24460
mentalizmas@gmail.com